Наши награды Онлайн камеры
Решили купить путевку?

Ознакомиться с расписанием смен
и ценами на путевки, а так же
с возможными способами оплаты
Вы можете нажав

Купить путёвку

Оздоровлення дітей в ДЛОК «Сузір’я Таврії»

У літньому сезоні 2015 року ДЛОК «Сузір’я Таврії» з радістю запрошує всіх бажаючих дітей взяти участь у проведенні культурно-масових заходів, які включають в себе: майстер-класи та змагання на березі чорного моря з футболу, волейболу, баскетболу, плаванню, спортивних та бальних танців, а також вокально-хореографічних конкурсів.

Літній сезон 2015 року буде проходити в чотири тематичних зміни відпочинку, а саме:

 

- перша зміна – «спортивна».

Запрошуємо на відпочинок всіх дітей, які займаються спортом. Перша зміна передбачає проведення тренувань з футболу на відкритому повітрі на березі моря, з плавання у басейні, з волейболу та баскетболу. Будуть запорошені відомі в Україні тренери, які проведуть майстер-класи і наприкінці зміни планується провести змагання на кубок «Чорного моря»;

 

- друга зміна – «творчості».

Запрошуємо дітей, які займаються вокалом, театром, кінематографом, фотографуванням, малюванням, грою на музичних інструментах і т.д. Для проведення занять з дітьми запрошені професійні педагоги з вокалу, театральні постановники, фотографи, а також музиканти. Наприкінці кожного творчого дня заплановані концерти на сцені за участю дітей, на яких вони будуть показувати один одному чому навчились за цей час.

 

- третя зміна - «танцювальна».

Запрошуємо дітей, які займаються всіма видами танців (бальні, спортивні і т.д.). Запрошені відомі танцівники України, які будуть проводити майстер-класи з дітьми і 25 липня в нашому закладі пройде всеукраїнські змагання на кубок «Чорного моря», в яких приймуть участь неодноразові чемпіони України та починаючі танцівники. В цей період заплановано проведення двох танцювальних концертів за участю професійних танцівників.

 

- четверта зміна – «вокальна».

На цій зміні за участю відомої української музичної групи планується проведення вокального конкурсу «Голос Чорного моря». Наприкінці конкурсу на дітей чекає виступ їх улюблених артистів та святковий концерт з салютом.

 

Умови проживання: чотири капітальних двоповерхових спальні корпуси та дві колиби. Кімнати розраховані на 4-х осіб та обладнані відповідно санітарних норм з усіма необхідними меблями (ліжка, тумбочки, шафи, вішалки, холодильники та ін.). В спальних корпусах на кожному поверсі окремі санітарні блоки: туалети, умивальники, кабіни гігієни. Холодна та гаряча вода цілодобово.

 

Для організації культурного відпочинку наявні: відкриті спортивні майданчики, стадіон з футбольним полем, плавальний басейн з морською водою загальною площею 1000 кв. м., міні-аквапарк з водними гірками для дітей різного віку, облаштований пляж з майданчиками для пляжного футболу, волейболу та стритболу, водне поло, батут,настільний теніс,аеро-хокей, більярд, настільні ігри (шахи, шашки і т.п.), бібліотека, кіноконцертний зал, відеотека, щоденний показ фільмів в кінозалі, щоденна дискотека з сучасним звуковим та світовим обладнанням, ігрова кімната для малюків, різноманітні гуртки під керівництвом кваліфікованих вихователів, навчання плаванню в басейні з морською водою під керівництвом досвідченого тренера, щоденні конкурси з призами.

 

Чекаємо на Вас!

© 2014 - 2020 «Созвездие Таврии»
Наш адрес
    • 75700 Украина, Херсонская область, г. Скадовск,
    • ДЛОК "Созвездие Таврии"
    • +38(050)494-32-71       +38(067)508-53-94
    • +38(097)303-63-56       +38(067)724-04-74
Создано
в студии